חיפוש

החזר מס

חלף קצת יותר מחודש מאז שהחל מס הכנסה (IRS) לעבד החזרי מס, ורבים שהגישו את מסיהם כבר דיווחו על עיכובים. מס הכנסה ביטל את הניחושים סביב החזר המס על ידי פיתוח אפליקציה המאפשרת לעקוב אחר סטטוס החזר המס שלך. כלי מס הכנסה מקוון יגיד לך אם קיבלת החזר מס, אם הוא עבר עיבוד מס הכנסה ומתי ההחזר שלך נשלח אליך בדואר או הופקד באופן אלקטרוני בחשבון הבנק שלך. כלים למס הכנסה, באופן מקוון או באמצעות אפליקציה לנייד, מראים לך קישור לאתר מס הכנסה או דוא"ל ממשרד המס של הסוכנות כדי להסביר את מצב החזר המס.

עליך לחתום ולהגיש את דוח המס שלך ולהזין את שמך, כתובתך, מספר ביטוח לאומי, תאריך לידה, הכנסה והכנסה ברוטו מותאמת (AGI) לשנה.

הדחייה שהוכרזה ביום רביעי האחרון חלה רק על מדינת אינדיאנה ועל בית המשפט המחוזי האמריקני במחוז קולומביה

בעוד שמדינות מסוימות עשויות שלא לדחות זאת, משלמי המסים עדיין יש להם זמן להשלים את החזרי מס הכנסה, כפי שהודתה מס הכנסה בהודעתה. חלקם הטילו ספק האם העיכובים בעיבוד יגדלו מכיוון שאנשים שכבר הגישו את מסיהם יצטרכו להגיש דוח מס מתוקן לאחר שינויים אחרונים, כמו הקלות במס. הודעת מס הכנסה כי השינויים יחולו רק על מיסים ממלכתיים ומקומיים, ולא על מיסים פדרליים, יתכן שיהיה צורך להעריך מחדש.

אם הגשת את דוח המס שלך לפני שהחרגות המס הפכו לחוק

אתה עדיין יכול להגיש דוח מס מתוקן, אך מס הכנסה ממליץ שלא לשלוח את המס שלך בדואר אם אתה מחכה להחזר. אלא אם כן אתה מגיש פעם שנייה, מגיש החזר מס מתוקן, לא מתקשר או מגיש מיסים ששולמו בשיעור ההדרה, ומוציא הודעת מס הכנסה לתשלום מיסים בלעדי ", יעץ מס הכנסה.

אם אתה מגיש את דוח המס שלך בדואר

עשויים לחלוף שישה עד שמונה שבועות עד שיגיע החזר מס, על פי מס הכנסה. יתכן שכבר קיבלת את ההחזר שלך, אך בדרך כלל תוכל לבדוק את הסטטוס שלך רק ארבעה שבועות לאחר השלמת התשלום שלך. החזר מס. אם תבחר לקבל החזר מס בנייר, תוכל להשתמש בתכנית להחזר המס כדי לקבוע מתי אנו יכולים לצפות להחזר כספי. משרד המס יקבל את התיק שלך בדואר ביום הגשתו ויכול להימשך כ -10 עד 12 שבועות לקבלת ההחזר, על פי מרכז מדיניות המס.

בהתאם למורכבות של החזר המס שלך, אתה יכול לקבל החזר כבר שישה עד שמונה שבועות לאחר הגשתך, על פי מרכז מדיניות המס. .

יש כמה דברים שאתה יכול לעשות

כדי להאיץ את ההחזר שלך, כגון הגשת המסים שלך מוקדם הגשה לפני מועד המס. לאחר שהחזר המס שלך הוגש והתקבל על ידי מס הכנסה, יש מספיק זמן לעקוב אחר מצב ההחזר שלו באתר מרכז מדיניות המס. אם אתה מגיש מיסים, אתה לא צריך להגיש אותם מוקדם או לחכות עד לאחר מועד אחרון המס כדי לקבל החזר.

כדי לראות אם החזר המס שלך התקבל על ידי המדינה, בקר באתר רשות המסים הממלכתית. FOX59 ביקש ממס הכנסה מידע נוסף על החזרי מס מאוחרים ועל מה שאנשים צריכים לדעת. הנה רשימה של מה תצטרך להגיש טופס מס מתוקן אם אתה מגזר הקשור לזיכויים והטבות וכיצד תוכל לראות אם למס הכנסה שלך יש החזר מס שאתה צריך לתבוע, על פי קמפבל.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הנקראים ביותר

Skip to content
אנו שמים דגש רב עבור התאמת אתר אינטרנט זה לתקן הנגישות הישראלי. באתר בוצעו התאמות נגישות לפי תקן 5568 ותקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), ניתן לגלוש בו באופן נגיש יותר דרך הדפדפנים כרום ופיירפוקסהננו עושים את מירב המאמצים על מנת לבצע התאמות נגישות באתר, ייתכן ובאתר זה ימצאו רכיבים ו/או עמודים אשר אינם עומדים בתקן הנדרש, במידה ונתקלת בכשל נגישות כלשהו נודה לך אם תדווח לנו על כך דרך עמוד יצירת הקשר. אנו נמשיך לעשות כל מאמץ על מנת לאפשר גלישה נגישה ונוחה באתר זה לכולם.
סטטוס תאימות